GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 5315419
nr 531 5419
Urnor
1 par Empire, höjd: 17 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 juni 2008
kl 16:40:24
150 kr
250 kr
550 kr
500 kr